Вже втретє у Львові проводиться Учнівський фестиваль короткометражних фільмів «ПозитивWOW!»

16 квітня у Львові відбувся Учнівський фестиваль короткометражних фільмів «ПозитивWOW!», на якому були представлені роботи, підготовлені у співтворчості з дітьми з особливими освітніми потребами.

 

Творчі групи учасників Фестивалю презентували свої доробки в різних жанрах: відеопоезію, відео-есе, відеозамальовки, відеонариси, науково-популярні відеосюжети, мультиплікаційні роботи, документальні відеосюжети, ролики соціальної реклами.

Новинкою Фестивалю «ПозитивWOW!» стали відеоекскурсії та гумористичні відеосюжети. Були представлені також відеосюжети з циклу «Мій перший фільм», створені під час майстер-класів, які провели юні журналісти протягом 2018-2019 навчального року.

Учасниками Фестивалю цього року стали творчі групи, до яких увійшли 87 вихованців п’ятнадцяти закладів освіти. Загалом творчі групи, до яких увійшли 25 учнів з особливими освітніми потребами, відзняли 30 короткометражних фільмів для Фестивалю «ПозитивWOW!». Усі відеосюжети (як і сюжети минулих років) до кінця квітня будуть оприлюднені на офіційному сайті Учнівського фестивалю короткометражних фільмів «ПозитивWOW!».

Доречно зазначити, що всі учасники Фестивалю дотрималися головних його вимог: відеосюжети були створені з дотриманням законодавства України щодо інформаційного простору; тривалість усіх відеосюжетів не перевищувала трьох хвилин; усі творчі групи отримали письмові дозволи від батьків на використання персональних даних дітей у відеосюжетах, під час фестивальних заходів, на публікацію їхніх робіт під час проведення Фестивалю та у відеохостингу YouTube і на офіційному сайті Фестивалю.

Залишити відповідь