Ось і підходить до завершення підготовчий етап до другої частини проекту «OurCraft»

Напевно усім нам відомо, наскільки важко зробити щось самотужки. Допомога, якою б вона не була – це справа завжди доречна і завжди потрібна.
Завдяки співпраці LITS і Управління освіти ДГП Львівської міської ради успішно стартував у березні і зараз підходить до завершення підготовчий етап до другої частини проекту «OurCraft».

Суть цього етапу полягає в тому, що студенти Львівської політехніки, які пройшли тренінги по 3D друку в LITS, відвідують школи та, разом з вчителями інформатики і їх учнями, займаються друком на 3D принтерах. Але друкують вони деталі для своїх стартап-проектів, як, наприклад, смарт-вазон, від команди «StandArt», ідея якого полягає в автоматизації процесів догляду за рослиною. Спеціально створене командою програмне забезпечення відстежує вагу вазона, вологість ґрунту та кількість світла спожитого рослиною. Чи проект розумної аптечки від команди «Smart Med Kit», яка буде стежити за прийомом потрібних ліків у потрібний час і завжди нагадуватиме вам про потребу прийняти пігулку.

«OurCraft» – це хороша взаємодопомога, завдяки якій були реалізовані дані ідеї, робочі прототипи яких можна буде побачити на Інноваційній Весні.

 

Залишити відповідь