Нагородження переможців інтернет-олімпіад 2019

Вже 6 рік поспіль у Львові тривають інтернет-олімпіади. Їх організовує управління освіти ДГП ЛМР спільно з ІТ кластером та Національним університетом «Львівська політехніка». Цього року такі змагання проводили з предметів: інформаційні технології, біологія, англійська мова, українська мова, історія України,  фізика, хімія та математика. Загалом для участі в інтернет-олімпіадах 2019 зареєструвалось майже 5 тисяч учнів, з них перемогу отримали 46 школярів.

Наші учні є надзвичайно талановиті. І ми завжди йдемо їм на зустріч, намагаємось їх фінансово підтримувати на різних Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змаганнях. Разом з тим ми організовуємо чимало цікавих наукових конкурсів, змагань. У такий спосіб наші учні мають змогу розвиватись, поборювати страх, ставати впевненішими і в майбутньому це їх обов’язково приведе до великого успіху. Ми пишаємось нашими школярами», – розповіла начальниця управління освіти Зоряна Довганик.

«Підтримуючи талановитих школярів сьогодні, ми виховуємо не тільки хороших професіоналів, але й майбутніх партнерів та конкурентів, а саме в умовах високої конкуренції відбувається стрімкий ріст економіки. Вже за кілька років вони творитимуть бізнес-середовище Львова», – розповів виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

«Інтернет-олімпіади суттєво відрізняється від звичайних олімпіад. В першу чергу через те, що завдання потрібно виконувати онлайн. Під час змагань учасники мають швидко та оперативно відповідати на запитання, адже система має обмежений час. Це розвиває їхню пам’ять, увагу, вдосконалює знання», – розповіла завідувачка кафедри систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Шаховська.

Участь в інтернет-олімпіадах беруть як учні шкіл нашого міста так і школярі областей України.

 

 

 

Залишити відповідь