Театральний фестиваль «Україна понад усе»

А ми проводимо театральний фестиваль «Україна понад усе», учасниками якого є дошкільнята наших садків. Сьогодні впродовж дня дитячі колективи виступають із своїми постановками на сцені Львівського театру ляльок. Вони у своїх сценках використовують різні види театру: тіньовий, пальчиковий, настільний, фланелеграф, театр ляльок.

💬«Моя роль – курчатко. Я під час виступу на сцені шукала свою маму. Роль дуже сподобалась, адже у фіналі я маму знайшла», – розповіла Лідія Синьковська, яка ходить у садок Ліцею №38.

💬«Наша вистава про дружбу, про те, що треба ділитися. У цій виставі ми поділилися хлібчиком із каченятком, покликали його до нас, бо треба ділитися один з одним і дарувати всім добро», – розповіли малюки з садочка №116 Оганисам Марк, Донець Олександра та Літун Адам.

💬«Такий фестиваль організовуємо вже вдруге задля популяризації дитячих театрів, щоб розвивати артистичні якості дітей. А також за допомогою театральної гри діти вчаться любити свою Батьківщину», -розповіла методистка НМЦО м. Львова Lena Nakonechnaja.

 

 

Залишити відповідь