Зустріч із психологами дитячих садочків нашого міста в рамках проекту “Казкотерапія”

Сьогодні в Навчально-методичному центрі освіти м. Львова відбулась зустріч із психологами дитячих садочків нашого міста. Підводили підсумки роботи проекту “Казкотерапія”, який стартував у жовтні 2016 року та обговорили плани роботи на 2019 рік.

Впродовж двох років у ньому взяв участь 31 заклад дошкільної освіти та охоплено близько 1240 дошкільників і їх родин. Після сьогоднішньої зустрічі долучились ще 19 садочків.

У рамках “Казкотерапії” в садки потрапили авторські казки Мірча Греку та Жанни Греку, які спрямовані на профілактику залежностей, агресії та виховання почуття міри. Використовуючи сюжети цих казок проводились вистави, інсценівки, а також за їх мотивами діти малювали малюнки та обігравали практичні ситуації на заняттях з психологами в садочках. Такі казки можна було отримати для домашнього сімейного читання.

“На семінарі обговорювались питання написання власних казок для їх втілення, реалізації та читання; як далі працювати в рамках даного проекту; як готувати вистави на основі казок для того, щоб діти могли дивитися та для себе черпати необхідну інформацію і сприймати цінності, що дають казки”, – розповів голова Громадської ради при управлінні освіти ДГП ЛМР та керівник проекту Роман Лобай.

Залишити відповідь