Зарахування дітей у ЗДО: перша хвиля

Батькам, діти яких зараховані до дитячих садків у першій хвилі, необхідно подати документи у садочок до 16 липня 2019 року.

Рекомендуємо Вам звірити інформацію про статус заявки дитини у електронних кабінетах або безпосередньо звернувшись до керівника дошкільного закладу.

Звертаємо увагу, у комунальні заклади дошкільної освіти є можливість зараховувати малюків один раз. Зарахування відбувається лише за Вашими заявками, створеними в електронному кабінеті. Тому, жодних дій щодо зміни дошкільного закладу після надходження СМС – повідомлення та зміни статусу у електронному кабінеті дитини на статус «ЗАРАХОВАНО ДО ЗДО» адміністратор електронної системи реєстрації не проводить!

Якщо батькам після зарахування дитини до дитячого садка уже не підходить обраний ними дошкільний заклад, необхідно звернутися в ЦНАП із заявою щодо видалення даної заявки, відповідно після цього батьки матимуть можливість зареєструвати дитину ще раз.

Нагадуємо, що функція редагування електронних заявок дітей, які не потрапили у першій хвилі зарахування, відновиться в останній декаді липня. В цей період часу з’явиться інформація про вільні місця в садках м. Львова.

Друга хвиля зарахування буде в останній декаді серпня.

Залишити відповідь