Творча майстерня «Інноваційний напрямок освітніх технологій – навчання дітей з ООП»

ЧАС: 10:00

ДАТА: 17 квітня 2018 року

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: СЗШ №95 м. Львова

Кожен з батьків вважає, що його дитина найкраща і хоче, аби вона зростала здоровою та щасливою. Щоб забезпечити гармонійний розвиток, важливо саме соціальна сфера – спілкування з однолітками.

Деякі діти позбавленні такого пріоритету, як вільне спілкування та можливість навчатися на рівні зі всіма. Діти з особливими освітніми потребами варті не просто уваги, а й прийняття. Адже саме прийняття такими як вони є робить їх щасливішими і дає шанс на здорове соціальне майбутнє.

В Рамках школи професійного розвитку відбудеться творча майстерня для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Львова на тему «Інноваційний напрямок освітніх технологій – навчання дітей з особливими освітніми потребами».

У формі інтерактивного навчання заступники будуть розкривати актуальність організації інклюзивного навчання на сучасному етапі реформування освіти, аби створити умови для спільного навчання звичайних дітей та дітей з ООП. Таке навчання забезпечить цим дітям рівні можливості з їхніми однолітками, а також стане підготовкою до самостійного життя.

Залишити відповідь