Соціально-психологічний супровід дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Визначення єдиного підходу соціально-психологічного супроводу дітей,  які опинилися в складних життєвих обставинах, обговорять 5 березня 2018 року під час семінару для практичних психологів та соціальних педагогів шкіл м. Львова в приміщенні Львівської правничої гімназії (м.Львів, вул. Леонтовича 2,). Початок о 15.00 год.

«В існуючих соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги. Робота соціально – психологічної служби навчальних закладів вимагає міжвідомчої співпраці, формування в кожному окремому випадку команди з представників різних підрозділів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості для вирішення ключових проблем сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Слід зазначити, що в центрі уваги повинні бути інтереси дитини» – зазначає начальник управління освіти ДГП ЛМР Зоряна Довганик.

«Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають. В зв’язку із чим, основним із  завдань соціально – психологічної служби міста є укладання і здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей. В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги» – наголошує методист НМЦО м.Львова, практичний психолог СЗШ №37, Тетяна Грищенко.

 

Залишити відповідь