Сьогодні відбулось відкриття My Growth Club

Сьогодні, 4 квітня відбулось відкриття My Growth Club – клубу інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою «ПроІТ» – соціально-культурного проекту громадської організації Tech StartUp School та ГО «Територія Ініціативної Молоді», який реалізується за підтримки управління освіти в рамках Конкурсу «Зробимо Львів кращим» 2018.

Метою проекту є надання якісних освітніх послуг, що передбачають розкриття особистого потенціалу та вмінь підлітка, адаптація його до умов сучасного суспільства: інтелектуального розвитку, критичного мислення, самоідентифікації, трендовості інноваційно-технологічних розробок та їх критичне осмислення, для формування свідомості новатора та розробника, з урахування екоспрямованості та суспільної відповідальності.

ПроІТ – цикл лекцій, воркшопів та майстер-класів, який охоплює сферу ІТ в цілому, та має на меті розкрити підліткам напрямки роботи, особливості організації процесів та дати можливість відчути себе в професії. Все це дає змогу усвідомити власні інтереси, зрозуміти власні слабкі та сильні сторони й визначити особистий напрямок розвитку в сфері ІТ.

Щиро  вітаємо учасників My Growth Club!

Залишити відповідь