Шість львівських шкіл беруть участь у другому етапі проекту «Ourcraft»

Проект «Ourcraft – сучасні технології, що доступні в середній освіті» розпочався у Львові в грудні минулого року. Це проект для міських шкіл, який реалізовує Lviv IT Schoоl спільно з PRYZM, за підтримки управління освіти Львівської міської ради. Основна ідея “Ourcraft” – змінити одноманітний формат подачі інформації на уроках та зацікавити дітей у вивченні предметів шкільної програми, впровадивши у навчання 3D-моделювання.

Наприкінці лютого шість шкіл міста отримали можливість реалізовувати проекти в рамках «Ourcraft», серед них:  СЗШ №83 (проект «Школа з сонячними батареями»), СЗШ №98 (проект «Датчики світлозбереження»), СЗШ №77 (проект «Робот-Суперлет»), школа СЗШ «Будокан» (проект «Робот-Самурай), СЗШ №18 (проект «Рекреаційна зона»), НВК Школа-гімназія «Сихівська» ( проект «Карта України»).

За кожною школою закріплено робочу групу менторів та менеджерів, які контролюють реалізацію проекту та співпрацюють з адміністрацією школи. Кожна школа разом з учнями 5-10 класів розробляє план проекту з метою впровадження  3D-моделювання та друку у вивчення фізики, геометрії, інформатики та трудового навчання.

У березні партнери проекту проведуть вебінар про командну роботу та менеджмент проектів. За словами організаторів «Ourcraft», в подальшому для учнів шкіл організують ще декілька майстер-класів. Також у школах створено ініціативну групу учнів-журналістів, які висвітлюватимуть усі процеси реалізації проекту «Ourcraft» в своїй школі за допомогою відеоблогів, презентацій та фотоматеріалів.

«Реалізація даного проекту – це можливість не тільки змінити підхід до викладання шкільних предметів, але й спілкування з представниками ІТ-середовища міста, отримання досвіду реалізації проекту, який може вплинути на формування нових компетентностей сучасного школяра» – зазначає начальник управління освіти Зоряна Довганик.

Нагадаємо, що у 2017 році за кошти міського бюджету придбано 38 3D-принтерів для шкіл міста.

 

Залишити відповідь