Серпневі зустрічі

Вперше у цьому році у Львові управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради провело щорічну серпневу зустріч для керівників закладів освіти м. Львова у новому форматі, а саме – мотиваційно-релаксаційних тренінгів.
Мета цьогорічного заходу – формування команди творчих, сучасних лідерів закладів освіти; можливість керівників отримати натхнення на роботу у новому навчальному році.
Міні-тренінги орієнтовані на формування команди, лідерських особливостей, вміння знаходити рішення у складних проблемних ситуаціях.
Ці тренінги відбулися за межами навчальних закладів у цікавих локаціях.
Усі керівники закладів освіти в довільній формі ділилися на групи і проходили тренінги на п’яти локаціях за циклічною формою.
Завдання були на логіку, командотворення, релакс, креативність та творчі здібності.
Інтрига щодо форми проведення серпневих зустрічей тривала практично до приїзду учасників на місце проведення.
Кожен етап неформатної зустрічі для учасників був несподіванкою.
Керівники отримали натхнення на роботу у новому навчальному році.
Новий формат серпневих зустрічей дав можливість керівникам відкритись по новому, підсилити комунікацію між собою та бути відкритими та готовими до змін.
Серпневі зустрічі відбуваються окремо для керівників шкіл, позашкільних закладів та завідувачів садків, заступників керівників з навчально-виховної роботи та заступників керівників з виховної роботи.

Залишити відповідь