Семінар «STEAM-освіта: потреба чи забаганка?»

Сьогодні, 17 грудня, для вчителів початкової школи та вчителів-предметників проводився семінар на тему: «STEAM-освіта: потреба чи забаганка?». В його основі – надати інформацію про маркери впровадження ІТ в освітній процес: від демонстрування до трансформації, про інструменти і технології (інформаційні та педагогічні) реалізації STEAM-проектів, про розробку і спільне створення STEAM-проектів.
Загалом такий захід був інтерактивним та практичним, адже вчителі виконували різні завдання пов’язані із цікавими сучасними освітніми технологіями.
Спікерами на семінарі були Ігор Старенький – керівник напрямку роботи зі сферою освіти компанії «АККОРДГРУП», Антон Дзюба – менеджер освітніх проектів компанії «АККОРДГРУП», Тетяна Ткаченко – учитель Новопечерської школи м. Києва, Андрій Чухлєб – автор тренінгових програм, тренер з організації STEAM-проектів, а також Галина Проценко – учитель Українського гуманітарного ліцею м. Києва, кандидат педагогічних наук, Володимир Тюжин – розробник рішення «Голографічний екран».

 

Залишити відповідь