Рука до руки, серце до серця, слово до слова

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя від дня проголошення Акту Злуки у школах та садках міста Львова були організовані ланцюги єднання.
Діти та педагоги о 12 годині створювали символічний «живий ланцюг» у приміщеннях навчальних закладів та на їхніх територіях.
Натомість учні та вчителі із Середня школа 62 міста Львова створили такий ланцюг у центрі міста біля пам’ятника Тарасові Шевченку. До нього долучались і львів’яни, і туристи.


«Я долучився до цього заходу, тому що кожен повинен бути патріотом своєї держави. І просто мені подобається це свято, День Соборності України. В майбутньому всіма способами буду організовувати такі заходи, якщо буде можливість», – розповів учень 9-А класу СЗШ № 62 Андріан Вечорек.

«Я поважаю свою країну, вона є дуже хорошою. Тому долучаюсь до таких заходів», – розповіла учениця 6-В класу СЗШ№62 Олеся Візна.


«Україну було розділено, а у цей день вона стала єдиною. Саме тому, ми зробили живий ланцюг і заспівали гімн нашої держави у день об’єднання України», – розповіла учениця 9-А класу СЗШ № 62 Оксана Нагусько.


Також учні та їх наставники із Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа 3, СЗШ №9 та Львівська академічна гімназія з’єднались символічним ланцюгом від пам’ятників Степанові Бандері, Михайлу Вербицькому до пам’ятника Маркіяну Шашкевичу.

 

Залишити відповідь