Проводимо семінар-практикум «Концептуальні засади формування підприємницької компетентності школярів»

Сьогодні  економічна освіта набуває стратегічного значення, як для окремої людини так і для країни в цілому, тому перед учителями  шкільних навчальних дисциплін стоїть завдання виховувати підприємливого та фінансово освіченого громадянина. Тому для вчителів географії та історії стартувало навчання «Майстерня підприємництва» на базі Startup Depot. Львів, вул. Весняна, 4. Метою якої є підготовка педагогів, які викладають шкільний курс  Громадянська освіта до ефективної реалізації допрофільної економічної підготовки школярів,  в рамках «Комплексної стратегічної програми розвитку Львова на 2012-2025 роки», «Програми сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2017-2019 роки». Це 3-денні курси, де наші учасники спробують розкрити секрети успіху  у підприємництві, дізнатись про основи, як правильно генерувати та втілювати  ідеї, як розробляти бізнес-план тощо.

А наші спікери, не лише теоретично, а й практично,  в ігровій формі будуть їм допомагати. Розпочали таке навчання наші Олександр Кобзарев, Лілія Мудрик. Продовжують Віталій Кирилів, Олег Леськів, Василь Тарас, Маркіян Юринець, Максим Коляда. Відтак у ІІ семестрі 2019/2020 н. р. у 13 пілотних школах міста для учнів 10-х класів у програму предмету «Громадянська освіта» влиється «Майстерня підприємництва».

Програму курсу, посібник для вчителя, робочий зошит для учнів розробляла робоча група учителів та методистів м. Львова: Гнатишин Оксана, Наконечна Галина,  Стеців Ірина, Баран Ірина, Горішна Марта.

Управління освіти ЛМР,  Інститут розвитку міста ЛМР, Навчально-методичний центр освіти м. Львова, Управління економіки ЛМР.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь