Проведення міської дитячої виставки витинанок «Великодній дивограй» 

ДАТА: з 3 по 6 квітня 2018 року

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: у приміщені Львівської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, пл. Ринок, 9 ( І поверх )

Великодні свята не за горами та й весна вже нарешті завітала й до нас, а маленькі львів’яни по своєму вирішують зустрічати  Пасху – ділитися традиціями своїх родин. Аби заохотити та підтримати ініціативних дітей Управління освіти Львівської міської ради та Навчально-методичний центр освіти м. Львова підготували міську виставку витинанок, де охочі зможуть продемонструвати свої оригінальні витвори.

Така виставка створена не лише задля підтримки українського декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, що найкраще сприймається крізь призму української календарної обрядовості, а й для залучення львівських родин до дотримання звичаїв, збереження духовної спадщини українського народу. У «Великодньому дивограї» можна буде побачити такі номінації як «Великодня символіка» (витинанки з символами Великодня етнічні візерунки, сучасні( зайчики, курчата, баранці)), «Писанки у витинанках»(витинанки-писанки), «Рослинний світ Великодня».

При спільній роботі дитини та дорослого, що долучилися до виставки, тобто вихованців, їхніх батьків, педагогів дошкільних навчальних закладів м. Львова, наступне покоління буде усвідомлено сприймати традиції українського народу й, можливо, продовжувати, лише покращуючи їх.

Залишити відповідь