“Проблема булінгу (цькування) в освітньому середовищі”

Проблема булінгу (цькування) в освітньому середовищі, а тим паче його наслідків для суспільства, тягне за собою ряд важливих запитань. Сьогодні намагались ознайомитись із цими питаннями та знайти спосіб їх вирішення.

Практичні психологи, соціальні педагоги шкіл Львова разом із Службою у справах дітей ЛМР, Міськими соціальними службами сім’ї, дітей та молоді, Управлінням патрульної поліції м. Львова, Сектором ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області обговорювали:

  • протидію булінгу в освітньому середовищі; 
  • що можуть зробити учасники навчально-виховного процесу щоб запобігти такому явищу; 
  • як правильно реагувати, куди можна звертатись по допомогу, якщо діти чи сім’я опинились у складних життєвих обставинах; 
  • відповідальність працівників школи та керівника закладу у разі приховування інформації чи недонесення до відома відповідних структур.

💬«До цієї теми є великий інтерес, про це свідчать і наявність багатьох питань учасників зустрічей один до одного та дискусії, які відбувались у процесі роботи, озвучення випадків, з якими зустрічаються психологи та соціальні педагоги у школах та можливості подолання труднощів та шляхи співпраці. Було цікаво та інформативно, кожен виніс щось своє», – розповіла методистка НМЦО м. Львова Lidiya Bozhenko.

Залишити відповідь