Про проведення міського фестивалю сучасної патріотичної пісні “В серці моїм – Україна”

НАКАЗ № 400Р Про проведення міського фестивалю сучасної патріотичної пісні “В серці моїм – Україна”

ПОЛОЖЕННЯ

про міський фестиваль сучасної патріотичної пісні

«В серці моїм − Україна»

 

Це положення визначає порядок організації та проведення міського фестивалю сучасної патріотичної пісні «В серці моїм – Україна» (далі – Фестиваль).

Патріотичні пісні з глибинним національним корінням є одним з методів зміни внутрішньої культури українця. Слово через пісню – це потужна зброя, яка допоможе сучасним героям, які відстоюють нашу територіальну цілісність та незалежність в зоні АТО.

Проведення фестивалю дає змогу виховання дітей та юнацтва в дусі відданості у боротьбі проти ворогів українського народу, за честь, віру і славу нації.

Засновниками і організаторами фестивалю є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Навчально-методичний центр освіти м. Львова.

 

  1. Мета і завдання фестивалю

Головною метою та завданням Фестивалю є активізація творчої діяльності молоді, формування у школярів смаку та попиту на високохудожні музичні патріотичні твори, популяризація української патріотичної пісні, створення умов для розвитку національних традицій сучасного вокального виконання.

Завданнями фестивалю є:

– широка популяризація кращих зразків української патріотичної пісенної творчості;

– формування національної свідомості;

– зміцнення української національної ідеї через українську патріотичну пісню;

– створення нових яскравих творів;

– залучення обдарованої молоді до творчої діяльності.

Цей мистецький захід покликаний сприяти зростанню української культури та забезпеченню духовності народу через  пропагування ідеї Української держави.

 

  1. Умови та порядок проведення фестивалю

Фестиваль відбувається у два тури. І тур – відбірковий – проходитиме у районах міста з 7. 10. 2019 р. по 11. 10. 2019 р.

17 жовтня 2019 року в приміщенні ЦТДЮГ (вул. Вахнянина, 29) відбудеться міський фестиваль сучасної патріотичної пісні «В серці моїм – Україна».

Для участі у фестивалі запрошуються колективи вокально-хорового та музичного жанрів:

– вокальні ансамблі (чоловічі, жіночі);

– дуети, тріо;

– солісти-вокалісти;

– виконавці авторської пісні;

– вокально-інструментальні ансамблі.

Професійні мистецькі колективи можуть бути залучені до участі як гості фестивалю.

Обов’язковим для всіх творчих колективів, учасників фестивалю є виконання сучасної патріотичної пісні.

Кількість  творів для всіх жанрів – 1;

авторська пісня – 1 твір.

Час виступу учасників фестивалю до 5 хвилин.

Музичним супроводом для учасників конкурсу може бути інструментальний супровід, фонограма (-1),  або а сарpеlla.

Оцінку виступів здійснює журі за 10-ти бальною системою. Переможці  нагороджуються дипломами лауреатів I, II, III ступеня та подарунками. Інші учасники нагороджуються дипломами за участь у фестивалі. Нагородження переможців та учасників фестивалю відбудеться 17 жовтня 2019 року (про місце і час буде повідомлено додатково).

Журі має право присудити не всі премії. Громадські та інші організації, спонсори мають право встановлювати спеціальні призи та премії учасникам фестивалю. Всі нагороди погоджуються з журі. Рішення журі оскарженню не підлягає.

 

  1. Оргкомітет фестивалю.

Оргкомітет фестивалю здійснює весь необхідний обсяг роботи з підготовки, організації та проведення фестивалю.

Оргкомітет проводить збір заявок на участь у фестивалі, складає програму його проведення, призначає режисерську групу,  залучає необхідних фахівців для ефективної підготовки та організації фестивалю, відповідає за рекламно-інформаційне та матеріальне забезпечення (преса, радіо, телебачення, призи, грамоти, оформлення сцени, озвучення, освітлення тощо).

 

  1. 4. Фінансове забезпечення фестивалю.

Фінансування заходу здійснюється за рахунок коштів програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 рр., затвердженої ухвалою № 3407 сесії Львівської міської ради від 17. 05. 2016 р., а також залучення інших джерел не заборонених чинним законодавством.

Заявки про участь у міському фестивалі сучасної патріотичної пісні «В серці моїм – Україна» надсилати до 15 жовтня 2019 року на електронну адресу НМЦО м. Львова nmco@ukr.net (для О. Гурин), або ohuryn@gmail.com

 

 

  1. Адреса і телефони дирекції фестивалю.

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради      (м. Львів, пл. Ринок, 9), 297-57-84, Навчально-методичний центр освіти м. Львова (пл. Данила Галицького, 4), 297-53-28.

 

Заявка на участь у міському фестивалі сучасної патріотичної пісні

«В серці моїм – Україна»

 

з/п

Прізвище, ім’я учасника Клас Навчальний заклад Назва твору ПІБ вчителя, який підготував виступ

 

 

 

Голова районного оргкомітету _______________/______________/

Залишити відповідь