Прийнято ухвалу “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки закладам дошкільної та загальної середньої освіти м. Львова приватної форми власності на 2018 рік”

Повна середня освіта є обов’язковою і держава гарантує її здобуття шляхом встановлення державного стандарту змісту освіти, який є обов’язковим для виконання всіма навчальними закладами, незалежно від форми власності чи місця розташування.

Враховуючи відсутність законодавчих ініціатив, які б були покликані знівелювати прогалини в законодавстві та зрівняти права дітей, які навчаються в державних та приватних закладах освіти, Львівська міська рада з 2017 року виступає з ініціативою фінансової підтримки приватних закладів освіти.

17.05.2018 було прийнято ухвалу “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки закладам дошкільної та загальної середньої освіти м. Львова приватної форми власності на 2018 рік”

Програма фінансової підтримки закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Львова приватної форми власності на 2018 рік передбачає розмір фінансової підтримки, який визначається в залежності від обсягу видатків спрямованих на забезпечення виконання Базового навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів, Базового компонента дошкільної освіти та додатково передбачає виділення коштів для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти приватної форми власності.

Залишити відповідь