Плануємо внести деякі зміни у Положення про електронну реєстрацію дітей до ЗДО

Зважаючи на досвіт роботи електронної системи реєстрації дітей до ЗДО м. Львова, а також звернення батьків дітей дошкільного віку та громадськості, плануємо внести зміни до окремих пунктів «Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості дітей до закладів дошкільної освіти м.Львова».

З інформацією про такі зміни можна ознайомитися ще тут.

Якщо у Вас виникли пропозиції чи зауваження щодо запропонованих нововведень, просимо до 12 липня 2019 року надсилати свої коментарі за адресою: yo.zdo.lviv@ukr.net

 

Напрацьовані зміни до окремих пунктів  «Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості дітей до закладів дошкільної м.Львова» (далі Положення), планується внести з 01.09.2019 року.  А саме:

1.Змінено адресу ЕСРД на https://edu.city-adm.lviv.ua.

2.Пункти Положення викладено у редакції:

2.5.3. «Медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО та форми 063/0 про проведені щеплення».

2.5.5. Документа, який підтверджує право на пільгове зарахування для пільгових категорій:

 • діти військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії;
 • діти військовослужбовців Служби безпеки України;
 • діти військовослужбовців військової прокуратури.
 • діти, які перебувають під опікою чи піклуванням;
 • діти працівників, які працюють у закладі дошкільної освіти;
 • діти з інвалідністю, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО.
 • Довідку з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу, видану органом соціального захисту за місцем проживання для пільгових категорій:
 • діти батьків – осіб з інвалідністю I групи;
 • діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;
 • діти учасників АТО;
 • діти внутрішньо переміщених осіб;
 • діти з багатодітних сімей.

2.7. Батьки при реєстрації дітей до ЗДО повинні у ЕСРД завантажити свідоцтво про народження дитини та документ, який підтверджує право на пільгове зарахування до ЗДО (посвідчення чи довідку для пільгових категорій).

4.4.1. Список дітей вікової групи з прізвищами та ініціалами дітей, датами і часом реєстрації заявки у ЕСРД, № закладу дошкільної освіти, в який зареєстровані відповідно до пріоритетності.

7. Заявники мають можливість редагувати електронну заявку дитини, змінюючи бажані ЗДО, включно до 10 травня того року, коли дитина йтиме до ЗДО.

20. Батькам, діти яких зараховані в ЗДО, мають також можливість подавати документи онлайн. При цьому до 01 вересня необхідно подати в ЗДО медичні довідки про стан здоров’я дитини та представити оригінали документів: свідоцтво про народження дитини та документа, який надає право на пільгове зарахування дитини до ЗДО (для пільгових категорій).

21.1. Зміні місця проживання на підставі відповідної заяви у ЦНАП.

23. Якщо після надходження смс-повідомлення про зарахування дитини до одного із зазначених батьками ЗДО батьки не бажають подавати туди документи – вони мають право звернутися із відповідною заявою у ЦНАП з метою видалення заявки та зареєструвати дитину знову.

Залишити відповідь