Наша мобільна наукова лабораторія вже переїхала до гімназії “Престиж”

Наша Мобільна наукова лабораторія вже переїхала до гімназії “Престиж”.
Там школярі знали, що лабораторія вирушила у подорож, а тому чекали на неї. Наприклад, учні 10-их класів спробували разом із вчителями фізики готуватись до проведення уроків. Вони самостійно шукали цікавинки щодо кожного експонату, а потім ділилися цим з учнями менших класів.

“Мені розповідали про кожний елемент, але найбільше мене зацікавив пристрій “Вентилятор Бернуллі”. Адже для мене було загадкою те, як літаки могли триматися в повітрі. Тому, я спробувала дізнатись більше про пристрій “Вентилятор Бернуллі”. Отож, тепер я знаю, що такий самий механізм, як у пристрої “Вентилятор Бернуллі”, використовується для того, щоб літаки могли триматися в повітрі”, – розповіла учениця 10-А класу Віоріка Пацула.

“Я вже знав, що до нашої школи привезуть цю лабораторію. І мені було дуже цікаво побачити її. Загалом вона мені дуже сподобалась. Тут дуже багато цікавих експериментів. Найбільше мене зацікавив прилад “Діапазон слуху”,- розповів нам учень 8- В класу Денис Олехнович.

“Найбільше мені сподобалось розбирати органи людини, порозглядати їх і потім назад поскладати, адже моя мрія бути лікаркою”, – поділилась з нами учениця 6-Б класу Єлизавета Жеребецька.

“Така лабораторія дає можливість відчути, побачити та своїми руками спробувати дослідити будь-яке фізичне явище”, – розповів учень 10-В класу Остап Головецький.

“В цій лабораторії є багато чого пізнавального, є багато такого, про що ми на уроках розповідаємо, але не показуємо. А тут ми розповіли, показали – школярі побачили сам механізм кожного експонату і зрозуміли його дію. Я вважаю, що у такий спосіб можна значно більше запам’ятати, адже асоціації звідси залишаться на все життя”, – розповіла вчителька фізики гімназії «Престиж» Галина Коваль.

Залишити відповідь