Нагадуємо, що прийом документів для участі у Програмі «Успішний педагог» триває до 5 жовтня!

Згідно з Порядком визначення  переможців Програми «Успішний педагог» на 2018 рік (рішення виконавчого комітету від 27.07.2018 № 783 «Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2018 рік»), претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації програми висуває педагогічна рада закладу освіти, батьківська або учнівська громада, а також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру на статус претендента для отримання грошової винагороди.

Претенденти презентують свою роботу на загальних зборах (конференції) колективу. А також розміщують повний відеозвіт виступу на конференції на сайтах закладів освіти й сервісі збереження та передачі файлів FEX. NET.

Загальні збори колективу закладу освіти відбуватимуться з 10 вересня до 25 вересня 2018 року, а подання документів для участі у програмі – до 5 жовтня.

Претендент подає в управління освіти департаменту гуманітарної політики на розгляд комісії під час проведення другого етапу такі документи:

  • Заяву (додаток до цього Порядку).
  • Мотиваційний лист претендента (одна сторінка друкованого тексту, шрифт – Аrial, розмір шрифту – 12).
  • Витяг з протоколу загальних зборів (конференції) колективу закладу освіти про вибір претендента/претендентів від закладу освіти для участі у другому етапі із зазначенням адреси посилання на повний відеозвіт.
  • Додатково можуть також подаватись у довільній формі інші матеріали, що висвітлюють і підтверджують результати діяльності кандидата (рекомендаційні листи, відгуки у пресі, спеціальні відзнаки, пов’язані з професійною діяльністю тощо).

Матеріали претендентів, поданих в управління освіти, розглядатиме комісія і визначатиме переможців до 21 листопада.

Переможці отримають премії в розмірі 25 000 грн.

Залишити відповідь