“Місія та цінності школи, взаємодія між поколіннями”

Сьогодні говорили про місію та цінності школи, взаємодію між поколіннями.
Lilia Mudryk, керівничка ELEKS University, розповідала про системний аналіз розвитку поколінь X, Y та Z, зміни їхніх вимог та цінностей і про те, щоб між X, Y та Z була взаємодія – потрібно усвідомити ці зміни.

«Сьогодні директори мали можливість по-іншому подивитися на свою щоденну роботу і попробувати визирнути із своїх коробочок. Все це для того, щоб показати, що світ довкола існує і він може бути трошки іншим, ніж в цій коробочці. В світі є багато цікавих, несподіваних ідей, які можна застосувати для того, щоб життя в кожній персональній тій коробочці, в школі було кращим, – розповіла керівничка ELEKS University Lilia Mudryk.

«Я вражена від такого тренінгу. Він такий поштовх дав до роздумів. Тут було дуже багато цікавого та корисного про дітей, тому що покоління є нове, покоління є складне і дуже багато різних ситуацій виникає з цими дітьми. Ми постійно шукаємо підходів до цих дітей. І, почувши тут чимало цікавої інформацію про покоління Z, для себе зрозуміла дуже багато речей», – розповіла директорка СЗШ №70 Марта Боротюк.

А також директори мали творче завдання, де описували якою ж є місія школи для учнів, батьків, вчителів та директорів.

«Тут кожний з директорів для себе систематизував: цінності школи, як для директора, так і для дітей, вчителів та батьків; які очікування має кожен з учасників цього освітнього процесу; які проблеми є з боку громади і як їх вирішувати, дивлячись сучасним поглядом, – поділилась директорка гімназії «Євшан» Назар Божена Володимирівна.

Залишити відповідь