MiniEdCampLviv «Матриця: перезавантаження»

Сьогодні ми проводимо нестандартну, нетипову (не) конференцію miniEdCampLviv «Матриця: перезавантаження». На таку подію приїхали освітяни з різних куточків України.

 

 

Загалом захід складається із трьох частин  під час яких учасники відвідують різноманітні локації, де обговорюють зміни в освіті, кроки до успіх, сучасні методи навчання, особливість покоління Z …

Унікальність нашої (не)конференції в тому, що спікери першої експертної паралелі не є освітянами. Це дає можливість вчителям знайти свій власний напрямок, побачити освітні реалії з боку, спробувати щось змінити у власних підходах до викладання, зрештою, перезавантажитись.

 

 

На другій експертній паралелі спікерами є методисти з Навчально-методичного центру освіти м. Львова. Особливістю цієї сесії є те, що методисти практично показують якою повинна бути робота у мед центрах та методкабінетах. Кожний їхній майстер клас  це конкретна дія, конкретна допомога освітянам для цікавих уроків у школах. 

А що мало бути у третій сесії – до сьогодні ніхто не знає. Адже кожний, хто бере участь у ній – має можливість стати експертом і провести власну експертну сесію, вчительську сесію, майстерку. Тому, спікерів учасники вибирають між собою.

 

 

Залишити відповідь