Консультації щодо проекту «Положення про організацію роботи з дітьми із порушеннями мовлення в закладах дошкільної освіти Львова»

22 липня відбулась зустріч із львів’янами щодо впровадження «Положенням про організацію роботи з дітьми із порушеннями мовлення в закладах дошкільної освіти Львова». Обговорювали якою має бути робота з дітьми, що мають порушення мовлення, як правильно організувати логопедичні заняття та покращити мовлення малюків.

Окрім цього, громадяни активно обговорювали якою є дошкільна освіта у місті сьогодні і якою вона була раніше. Лунали позитивні відгуки від батьків, яким тепер не потрібно водити дитину до приватного логопеда, бо в кожному садочку є такі послуги. Тепер діти не отримують стрес під час зміни групи, їх не переводять в логопедичну групу, а спеціаліст сам приходить до дітей. А кількість охоплених дітей послугами вчителів-логопедів збільшилась. До 1 жовтня минулого року такі послуги надавались 1515 малюкам, а після впровадження додаткових штатних одиниць збільшилась до 2906 дітей.

Нам важливо знати думку львів’ян. Тому, перш ніж затвердити Положення ми запитуємо у жителів нашого міста чи мають вони зауваження, рекомендації, побажання щодо даного документу. Наразі ми працюємо над «Положенням про організацію роботи з дітьми із порушеннями мовлення в закладах дошкільної освіти Львова». І з 12 по 26 липня тривають консультації з громадськістю щодо цього Положення.

Із Положенням можна ознайомитися тут. 

Усі свої  зауваження та пропозиції подавайте до 26 липня на електронну скриньку yo.zdo.lviv@ukr.net або через Центри надання адміністративних послуг.

 

Залишити відповідь