А у нас танцювальний батл «ГопакФест»

Наші дошкільнята сьогодні виступали із українськими народними таночками. У батлі взяло участь 9 дошкільних команд, кожен виступ надзвичайно красивий та неповторний.

«Наш танок є українським. Ми тут крутимося, підстрибуємо, робимо дрібушки. Нам наш танець дуже подобається, бо українське – це найкраще», – поділились з нами малюки з гімназії «Провесінь».

Фестиваль проводимо в рамках національно-патріотичного виховання та проекту «Казка з воїном АТО». Сьогодні у нас зустріч із воїнами АТО.

«Ми вчимо дітей поважати Батьківщину, шанувати велич наших героїв, разом з тим це є реабілітація воїнів АТО. Тому, що коли хлопці приходять і спілкуються з малюками, то достатньо лиш глянути на їх щиру усмішку, здається, їм від серця відлягає», – розповіла методистка НМЦО м. Львова Олена Наконечна.

«Дуже радий, що є такі заходи, адже це популяризація традиції України. А ще такий захід підтримує, дає якусь надію, що ми не даремно тих 5 років там», – учасник АТО бригади 95 Роман Дідера.

Батл організовано з нагоди Дня захисту дітей, а також з метою формування у наших малюків ціннісного ставлення до українського народу, його культури, традицій, звичаїв.

По завершенню заходу учасники мандрували Львовом на Чудо поїзді.

 

 

Залишити відповідь