21 березня 2018 року відкривається науково-популярна виставка на тему: «ЗУНР: у війні та державотворені»

21 березня 2018 року о 14.30 год. у Львівській лінгвістичній гімназії за адресою: м. Львів, вул. Кирила та Мефодія, 17а, відбудеться відкриття пересувної науково-популярної виставки на тему: «ЗУНР: у війні та державотворені», організованою управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

12 стендів розкривають військові та державотворчі аспекти історії Західноукраїнської Народної Республіки. Зокрема, учні можуть ознайомитися із такими темами як галичани в боротьбі за Україну, влада ЗУНР в еміграції, польсько-українська війна, Акт Злуки, постаті ЗУНР, західноукраїнські землі у першій світовій війні, Листопадовий чин, бої за Львів, Галицька армія, зовнішня політика ЗУНР

Програмою передбачено: виступи начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради З. Довганик, автора виставки, аспіранта Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України Михайла Галущака,  учнівської молоді навчального закладу.

У межах презентації автор проведе відвідувачам виставки екскурсію та розповість про історичні етапи ЗУНР та її досягнення.

Виставка буде передаватись по школах м.Львова впродовж року.

 

Залишити відповідь