1 087 учнів м.Львова оздоровились  у таборах “Старт” та «Ватра»

1 087 учнів м.Львова оздоровились  у таборах “Старт” та «Ватра», що у с. Коростів та у с. Гребенів Сколівського району, впродовж літньої кампанії 2018 року

12 серпня 2018 року розпочалась 5-та відпочинкова зміна для дітей м. Львова у таборах «Старт» і «Ватра». Усі діти, які скеровувались у ці заклади, віднесені до пільгових категорій дітей, тому для батьків не було жодних доплат. Перебування дітей у таборах «Старт» та «Ватра» фінансуються з міського бюджету м.Львова.

Цікавий та активний відпочинок для дітей організовували творчі вихователі таборів. Впродовж кожної зміни проведено ряд майстер-класів (малюнки в техніці «Гратаж», олійними пастелями, акварельними фарбами «мокре по мокрому», боді-арт, ляльки-мотанки ), спортивних змагань з різних видів спорту (з настільного тенісу, волейболу, футболу, шахів, шашок та інших видів спорту), екскурсій (на гору Захар Беркут, «Австрійська дорога», «Збережемо природу Карпат», «Лікарські рослини Карпат»). Насичені різноманітними подіями дні завершувались танцювальними вечорами, дискотеками, хореографічними флеш-мобами, переглядами фільмів.

Сподіваємось, що діти набрались сил та позитивних вражень на цілий рік.

Залишити відповідь