№ |
ПІБ |
Найменування установи |
Посада |
Загальна кількість балів |
1 |
Кацюба Оксана Богданівна |
ліцей «Львівський» Львівської міської ради |
вчитель української мови та літератури |
311 |
2 |
Душнюк Ірина Анатоліївна |
ліцей імені І. Пулюя Львівської міської ради |
вчитель математики |
310 |
3 |
Бадло Ірина Ігорівна |
ліцей №66 Львівської міської ради |
вчитель інформатики |
305 |
4 |
Пащак Тарас Ярославович |
ліцей №18 Львівської міської ради. |
вчитель фізичної культури |
305 |
5 |
Гануляк Ольга Ігорівна |
львівська гімназія “Євшан” |
вчитель математики |
304 |
6 |
Карпляк Оксана Миколаївна |
Львівська правнича гімназія |
вчитель української мови та літератури, педагог-організатор |
303 |
7 |
Михайлевська Наталія Теодорівна |
середня загальноосвітня школа №92 м. Львова |
вчитель української мови та літератури |
303 |
8 |
Яцик Наталія Ігорівна |
середня загальноосвітня школа № 97 м. Львова |
вчитель початкових класів |
303 |
9 |
Білик Марія Василівна |
ліцей «Львівський» Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
303 |
10 |
Лозинська Олена Ярославівна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 м. Львова |
керівник гуртка 3D моделювання, вчитель християнської етики |
300 |
11 |
Дубиніна Марія Іванівна |
ліцей №52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради |
практичний психолог |
299 |
12 |
Кізло Олексій Юрійович |
ліцей №45 Львівської міської ради |
вчитель інформатики |
297 |
13 |
Чуплак Ольга Миколаївна |
львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов |
практичний психолог |
295 |
14 |
Черпак Наталія Володимирівна |
приватний навчально-виховний комплекс “Садок-школа-ліцей “ЕКОЛЕНД” м. Львів |
вчитель математики |
293 |
15 |
Швайковський Петро Володимирович |
приватний ліцей “Живе слово” Приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім” |
вчитель музичного мистецтва |
292 |
16 |
Орлова Оксана Ярославівна |
початкова школа “Дзвіночок” Львівської міської ради |
вчитель початкових класів, англійської мови |
291 |
17 |
Запорожець Раїса Василівна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 м. Львова |
вчитель початкових класів |
290 |
18 |
Пилипів Ольга Зеновіївна |
товариство з обмеженою відповідальністю Школа вільних та небайдужих |
вчитель початкових класів |
289 |
19 |
Білас Віра Іванівна |
ліцей імені І. Пулюя Львівської міської ради |
вчитель української мови та літератури |
286 |
20 |
Созанська Ірина Олександрівна |
приватний ліцей “Живе слово” Приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім” |
вчитель початкових класів, дефектолог |
286 |
21 |
Феш Валентина Іванівна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 м. Львова |
вчитель англійської мови |
285 |
22 |
Пушкар-Гуцал Олеся Володимирівна |
ліцей №66 Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
285 |
23 |
Мадай Ірина Ярославівна |
початкова школа “Світанок” Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
285 |
24 |
Тимкевич Лідія Теодорівна |
ліцей №57 імені Короля Данила Львівської міської ради |
вчитель географії |
285 |
25 |
Дудко Уляна Романівна |
ліцей «Львівський» Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
284 |
26 |
Курська Оксана Іванівна |
Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка |
вчитель англійської мови |
280 |
27 |
Лиса Ірина Романівна |
середня загальноосвітня школа №73 |
вчитель початкових класів |
280 |
28 |
Коропець Інна Ігорівна |
приватний ліцей “Живе слово” Приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім” |
вчитель початкових класів |
279 |
29 |
Германович Ольга Богданівна |
середня загальноосвітня школа I-III ступенів №36 м. Львова |
вчитель хімії |
279 |
30 |
Рудик Галина Володимирівна |
ліцей імені В. Симоненка Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
278 |
31 |
Сотнікова Тетяна Олександрівна |
ліцей міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
278 |
32 |
Воронич Іван Михайлович |
навчально-виховний комплекс «Інженерно-економічна школа-Львівський економічний ліцей» |
вчитель математики та інформатики |
277 |
33 |
Мартинюк Олена Володимирівна |
ліцей імені І. Пулюя Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
277 |
34 |
Горон Галина Миколаївна |
загальноосвітня школа “Первоцвіт” |
вчитель початкових класів |
276 |
35 |
Шпаковська Христина Зіновіївна |
середня загальноосвітня школа №65 м. Львова |
вчитель англійської мови |
274 |
36 |
Красовська Оксана Ярославівна |
навчально-виховний комплекс “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей” |
вчитель хімії |
274 |
37 |
Демків Лариса Дмитрівна |
ліцей “Гроно” Львівської міської ради |
вчитель української мови і літератури |
274 |
38 |
Черкасюк Тетяна Володимирівна |
ліцей міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради |
практичний психолог, асистент вчителя |
274 |
39 |
Горбатюк Ірина Романівна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 м. Львова |
вчитель початкових класів |
274 |
40 |
Яремчук Марія Богданівна |
середня загальноосвітня школа №60 м. Львова |
вчитель початкових класів |
274 |
41 |
Чмут Галина Іванівна |
ліцей №93 Львівської міської ради |
вчитель фізики |
274 |
42 |
Курудз Олеся Василівна |
середня загальноосвітня школа №40 м. Львова |
вчитель початкових класів |
273 |
43 |
Леськів Лідія Казимирівна |
ліцей “Гроно” Львівської міської ради |
вчитель фізичної культури |
272 |
44 |
Вовчук Христина Володимирівна |
ліцей імені В. Симоненка Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
272 |
45 |
Пришляк-Коцан Олена Зеновіївна |
львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради |
вчитель музики |
272 |
46 |
Павлович Юрій Осипович |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 м. Львова |
вчитель історії |
272 |
47 |
Латишевська Катерина Володимирівна |
ліцей №10 імені святої Марії Магдалени Львівської міської ради |
вчитель фізичної культури, предмету «Захист України» педагог-організатор |
272 |
48 |
Митюк Наталія Степанівна |
загальноосвітня школа “Первоцвіт” |
вчитель початкових класів |
272 |
49 |
Гнус Віра Євстахіївна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 м. Львова |
вчитель біології |
272 |
50 |
Галамай Наталія Станіславівна |
Львівська правнича гімназія |
вчитель зарубіжної літератури |
271 |
51 |
Гойда Надія Василівна |
середня загальноосвітня школа №99 м. Львова |
вчитель хімії |
270 |
52 |
Залицайло Надія Романівна |
львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов |
вчитель біології |
269 |
53 |
Заставна Любов Миронівна |
початкова школа “Арніка” Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
269 |
54 |
Кутна Уляна Геннадіївна |
середня загальноосвітня школа №60 м. Львова |
вчитель математики |
269 |
55 |
Шушко Наталія Валеріївна |
середня загальноосвітня школа №65 м. Львова |
вчитель фізичної культури |
269 |
56 |
Сава Ірина Стефанівна |
навчально-виховний комплекс «Інженерно-економічна школа-Львівський економічний ліцей» |
вчитель фізики та астрономії |
269 |
57 |
Стахув Надія Ігорівна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 м. Львова |
вчитель англійської мови |
269 |
58 |
Дяк Марія Іванівна |
початкова школа “Джерельце” Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
268 |
59 |
Закала Людмила Федорівна |
львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №43 Львівської міської ради Львівської області |
вчитель початкових класів |
268 |
60 |
Дух Іванна Іванівна |
початкова школа №4 Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
268 |
61 |
Кідиба Ольга Євгеніївна |
ліцей №38 Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
268 |
62 |
Човган Наталія Богданівна |
середня загальноосвітня школа №99 м. Львова |
вчитель початкових класів |
267 |
63 |
Шевченко Анна Юріївна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м. Львова |
вчитель початкових класів |
267 |
64 |
Клочник Наталія Василівна |
початкова школа “Світанок” Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
266 |
65 |
Ревенко Тетяна Станіславівна |
середня загальноосвітня школа №99 м. Львова |
вчитель початкових класів |
266 |
66 |
Пазинюк Оксана Ярославівна |
ліцей №2 Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
266 |
67 |
Коваль Ірина Станіславівна |
середня загальноосвітня школа №13 |
вчитель початкових класів |
266 |
68 |
Гжегоцька Юлія Станіславівна |
ліцей №10 імені святої Марії Магдалени Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
265 |
69 |
Максименко Любов Ярославівна |
львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 імені Т. Г. Шевченка |
педагог-організатор |
264 |
70 |
Бенюк Віра Володимирівна |
ліцей №18 Львівської міської ради |
вчитель географії |
264 |
71 |
Кабалик Ганна Вікторівна |
середня загальноосвітня школа №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської |
вчитель англійської мови |
264 |
72 |
Садоха Наталія Богданівна |
середня загальноосвітня школа №99 м. Львова |
вчитель історії |
263 |
73 |
Бабюк Оксана Орестівна |
львівська середня загальноосвітня школа №33 |
вчитель фізики |
263 |
74 |
Дем’янчук Наталія Василівна |
середня загальноосвітня школа №96 МЖК-1 |
вчитель початкових класів |
262 |
75 |
Святлош Вікторія Михайлівна |
середня загальноосвітня школа №98 м. Львова |
вчитель початкових класів |
262 |
76 |
Яртим Тетяна Сергіївна |
львівська загальноосвітня школа “Дивосвіт” |
вчитель початкових класів |
261 |
77 |
Клочана Анна Дмитрівна |
приватний заклад загальної середньої освіти ліцей “Дивосвіт” |
вчитель англійської мови |
261 |
78 |
Леськів Олег Анатолійович |
львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов |
вчитель економіки |
261 |
79 |
Шпак Тетяна Миронівна |
середня загальноосвітня школа I-III ступенів №36 м. Львова |
вчитель початкових класів |
260 |
80 |
Воробйова Наталія Юріївна |
львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3 |
вчитель біології |
260 |
81 |
Коржан Уляна Миколаївна |
середня загальноосвітня школа №98 м. Львова |
вчитель початкових класів |
260 |
82 |
Копій Наталія Ярославівна |
середня загальноосвітня школа №54 м. Львова |
вчитель хореографії |
259 |
83 |
Бирко Василь Йосифович |
ліцей “Надія” Львівської міської ради |
вчитель історії, правознавства |
259 |
84 |
Ковальова Наталія Степанівна |
ліцей “Гроно” Львівської міської ради |
вчитель хімії |
259 |
85 |
Голубович Мирослава Григорівна |
навчально-виховний комплекс “Школа-садок “Софія” м. Львова |
вчитель іспанської мови |
258 |
86 |
Мартин Олександра Миколаївна |
ліцей “Надія” Львівської міської ради |
вчитель фізичної культури |
257 |
87 |
Рузак Ірина Миколаївна |
приватний навчально-виховний комплекс “Садок-школа-ліцей “ЕКОЛЕНД” м. Львів |
вчитель української мови та літератури |
256 |
88 |
Дзюдзя Леся Іванівна |
середня загальноосвітня школа №30 |
вчитель англійської мови |
256 |
89 |
Дмитришин Олександра Богданівна |
ліцей №38 Львівської міської ради |
вчитель інформатики |
256 |
90 |
Гнатів Марія Ігорівна |
львівська загальноосвітня школа “Дивосвіт” |
вчитель біології та хімії |
256 |
91 |
Тхір Наталія Василівна |
ліцей №52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради |
вчитель фізичної культури |
255 |
92 |
Радкевич Наталія Михайлівна |
львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
255 |
93 |
Курачицька Наталія Михайлівна |
ліцей №45 Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
254 |
94 |
Сліпак Уляна Григорівна |
львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов |
вчитель початкових класів |
253 |
95 |
Тугай Наталія Олегівна |
ліцей №45 Львівської міської ради |
вчитель англійської мови |
252 |
96 |
Мізерак Ірина Василівна |
середня загальноосвітня школа №98 м. Львова |
вчитель початкових класів |
251 |
97 |
Співак Віра Ярославівна |
львівська загальноосвітня школа “Дивосвіт” |
вчитель початкових класів |
249 |
98 |
Кубинець Наталія Ярославівна |
середня загальноосвітня школа I-III ступенів №36 м. Львова |
вчитель географії |
248 |
99 |
Космачова Юлія Миколаївна |
ліцей міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради |
педагог-організатор |
248 |
100 |
Запотоцький Михайло Михайлович |
приватний навчально-виховний комплекс “Садок-школа-ліцей “ЕКОЛЕНД” м. Львів |
вчитель історії, правознавства та громадянської освіти |
247 |
101 |
Паньків Наталія Юріївна |
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №49 м. Львова |
вчитель початкових класів |
247 |
102 |
Кузьмінська Ірина Ігорівна |
ліцей №74 ім. М. Підгірянки Львівської міської ради |
вчитель географії |
245 |
103 |
Гунчик Оксана Володимирівна |
львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради |
вчитель початкових класів |
244 |
104 |
Бельська Людмила Миколаївна |
початкова школа “Джерельце” Львівської міської ради |
вчитель образотворчого мистецтва |
243 |
105 |
Мацях Ольга Олегівна |
середня загальноосвітня школа №40 м. Львова |
вчитель початкових класів |
243 |
106 |
Кушнір Михайло Ігорович |
середня загальноосвітня школа №41 м. Львова |
вчитель німецької мови |
242 |
107 |
Дзех Олена Євгенівна |
початкова школа “Джерельце” Львівської міської ради |
вчитель фізичної культури |
240 |
108 |
Атаманчук Наталія Володимирівна |
початкова школа “Джерельце” Львівської міської ради |
практичний психолог |
233 |
109 |
Комарницька Ольга Василівна |
середня загальноосвітня школа №40 м. Львова |
вчитель інформатики |
226 |
110 |
Романюк Сергій Володимирович |
середня загальноосвітня школа № 97 м. Львова |
вчитель предмету «Захист України» |
219 |
111 |
Бойчук Анжела Деамидівна |
середня загальноосвітня школа №72 |
асистент вчителя |
202 |
112 |
Заяць Оксана Василівна |
приватний ліцей “Живе слово” Приватного підприємства “Лінгвістичний центр “Санбім” |
вчитель географії |
57 |
113 |
Олексюк Любов Миколаївна |
середня загальноосвітня школа №99 м. Львова |
вчитель української мови та літератури |
57 |
114 |
Левіна Світлана Аркадіївна |
ліцей №10 імені святої Марії Магдалени Львівської міської ради |
вчитель інформатики |
50 |
115 |
Глущак Оксана Володимирівна |
навчально-виховний комплекс “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей” |
вчитель історії |
47 |