Обстеження МРТ у дітей на томографі відкритого типу.

Томографія, діагностика МРТ Львів

Обстеження відділів хребта у дітей на томографі відкритого типу

В період інфекцій та й не тільки завжди слід мати під рукою телефон чи контакт діагностичного центру томограф Львів, котрий здатний провести швидко та якісно обстеження відділів хребта у дитини. Специфіка відвідування кабінетів з діагностикою на томографі може стати проблемою, оскільки зазвичай діти бояться цих пристроїв. Це викликає у них клаустрофобію.

Спеціально для такого випадку індустрія діагностичної техніки створила томографи відкритого типу.

Діагностика хребта та органів тіла тут можлива в присутності батьків або опікуна. Дитина залишається покійною, лікарям та діагностам комфортно працювати.

На сайті Osvita lviv ви знайдете які обстеження можна пройти, а також безліч відповідей на питання в статті про самі топові автомати джокер казино 2022. Клієнтам онлайн клубу на сьогодні доступний великий вибір ігор на найрізноманітніші тематики. І чекати великого заробітку реальних виграшів не варто.

У Львові є єдиний діагностичний центр АДГ-Діагностика. У своїй практиці він застосовує томограф фірми Hitachi марки Airis Mate  встановлений у нашому діагностичному центрі – це МРТ з напруженістю поля 0.2 Тесла. Технічні показники надають найкращі можливості по створенню та обробці зображень досліджуваних зон.

Сайт центру http://www.tomografia.lviv.ua/
При записі онлайн знижка 5%

АДГ Діагностика знаходиться:
Приміщення: Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

 

Кабінет магнітно-резонансної томографії ПП «АДГ-ДІАГНОСТИКА»

м. Львів, вул. Дністерська, 27

+38 032 290 12 28 (реєстратура)

+38 093 623 64 18 (ординаторська)

тел. моб.: +38 067 370 26 88

Години роботи: понеділок – п’ятниця: 8.00 – 20.00 субота: 9.00- 18.00 неділя: вихідний