Зміни у Положенні про електронну систему реєстрації дітей у ЗДО

21 грудня 2018 року рішенням виконавчого комітету внесено зміни до Положення та Правил зарахування дітей до дитячих садочків м. Львова.

Як ж зміни очікують батьків майбутніх дошкільнят?

У відкритому доступі батькам можна буде бачити списки дітей, які зареєстровані в системі (прізвище, ім’я, по батькові, дата та час реєстрації), порядковість розташування електронної заявки у певній віковій групі та кількість вільних місць у певній віковій групі на бажаний рік зарахування.

Для того, щоб батьки надавали достовірну інформацію, в заявці тепер потрібно буде при реєстрації вносити у відповідне поле сканований документ свідоцтва про народження та документ, який засвідчує пільгове зарахування, а також, довідку з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу, видану органом соціального захисту за місцем проживання (для пільгових категорій).

Звертаємо увагу, що батькам, які уже зареєстрували дітей у 2017-2018 роках до дитячих садків м. Львова причин для хвилювання немає. Система реєстрації не змінилася! Лише внесено зміни до Положення та Правил зарахування дітей. А скановані копії документів батьки вже зареєстрованих дітей матимуть можливість внести в бланк заявки до 10 травня 2019 року.

Також наголошуємо, що відповідно до прийнятої редакції Положення про електронну реєстрацію, батьки мають можливість лише один раз в місяць редагувати електронну заявку дитини, змінюючи бажані дошкільні заклади включно до 10 травня того року, коли дитина йтиме до садочка.

Ще одне нововведення: до пільгової категорії першочергового зарахування дітей до ЗДО в межах 20% додано дітей працівників, які працюють у закладі дошкільної освіти та дітей з багатодітних сімей.

І найважливіше – це змінюється дата реєстрації новонароджених малюків, а саме: в перший робочий день вересня о 9.00 год 2019 року, а це буде 2 вересня 2019, розпочнеться реєстрація дітей народжених в період з 01січня по 31 серпня 2018 року на 2020 рік у групу раннього віку або на 2021 рік у молодшу.

Дітей, які народилися з 01вересня 2018 по 31 грудня 2018 року можна буде реєструвати до дитячих садочків в перший робочий день вересня 2020 року у групу раннього віку на 2021 рік або на 2022 рік у молодшу групу.

Такі зміни у даті реєстрації нададуть батькам дітей однакові права та не викликатимуть непорозумінь. Оскільки, раніше дітей, які народилися з 01 вересня по 31 грудня одразу реєстрували до садків з 01 січня наступного року, відповідно певна кількість місць уже була зайнятою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *