Розпочалось навчання для педагогів Львова з надання першої домедичної допомоги!

Від сьогодні і до 13 червня триватиме І етап дводенних навчань з домедичної допомоги. За цей час учасники вивчатимуть: Як надати першу домедичну допомогу? Як перевірити дихання в непритомної людини? Як поводитись до прибуття карети швидкої допомоги? . .  .

 

 

 

Відповідно до повноважень передбачених законодавством України та нормами Європейської ради ресусцитації та реанімації, у межах співпраці з Мальтійською службою допомоги щодо реалізації курсу з надання першої домедичної допомоги, для педагогів ЗЗСО м. Львова, з метою  набуття практичних навичок особами без медичної підготовки надавати допомогу на місці нещасного випадку до прибуття швидкої допомоги та якісного, цікавого проведення уроків з «Основ здоров’я» у  5-8 та 10 класах, «Захисту Вітчизни» (основи медичних знань).

З 13.05 по 13.06.2019 року буде проведено перший етап дводенних  навчань  з 10.00 год.  до 18.00 год. для педагогів ЗЗСО м. Львова на базі Навчально – методичного центру освіти м. Львова спільно з Мальтійською службою допомоги щодо реалізації курсу з надання першої домедичної допомоги. Усього 18 груп по 12 учасників.

Після першого етапу, учителі отримають сертифікати та методичні рекомендації щодо застосування навичок у освітньому процесі.

У вересні 2019 року заплановано проведення   другого етапу триденних навчань для тієї ж категорії вчителів.

Після другого етапу учасники отримають сертифікати тренерів та посібник методичних матеріалів та програми для викладання модулів у 5-8, 10 класах з предмету «Основи здоров`я і «Захист Вітчизни» у межах тем «Основи медичних знань».

Загалом понад 218 педагогів пройде п’ятиденний курс навчання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *