Результати Кубку Львова з кібершахів-2020

КУБОК ЛЬВОВА З КІБЕРШАХІВ -2020

Підсумки

ТУРНІР-А:

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа № 91 (23 очки) – Петрів Остап (8); Чичкевич Богдан (8); Дашко Северин (7).

2 місце: школа № 22 (10 очок) – Карпінець Андріан (6,5); Карпінець Захар (3,5).

3 місце: гімназія «Престиж» (7,5 очок) – Соболь Матвій (7,5).

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН

1 місце: Львівська академічна гімназія (14 очок) – Фіщук Владислав (5 очок); Щербатий Михайло (4,5); Янків Богдан (4,5).

2 місце: школа № 34 (6 очок) – Зяя Софія (3,5); Мудра Мирослава (2,5).

3 місце: школа №9 (5,5 очок) – Захарчин Андріян (5,5).

ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа № 70 (5 очок) – Секета Павло (5).

2 місце: школа № 7 (4 очки) – Гавкер Маркіян (4).

3 місце: гімназія Провесінь (3 очки) – Маркеєва Юлія (3).

СИХІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа «Первоцвіт» ( 11,5 очок) – Молчанов Роман (6), Третяк Ігор (5,5).

2 місце: школа №1 (6,5 очок) – Дмитрів  Роман (6,5).

3 місце: ліцей «Сихівський» (5,5 очок) – Мочурад Яна (5,5).

ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: ліцей ім. В. Симоненка (16 очок) – Криворучко Михайло (7), Ботош Дмитро (5,5), Годій Володимир (3,5).

2 місце: ліцей №46 ім. В. Чорновола (13 очок) – Чугай Роман (7,5), Мацюк Софія (5,5).

3 місце: школа №5 (12 очок) – Масняк Юрій (6,5), Легінович Максим (5,5).

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН

1 місце: школа «Світанок» (9 очок) – Андруник Ярослав (9).

2 місце: школа №18 (6 очок) – Войтович Станіслав (6).

 

ТУРНІР-B:

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа «Престиж» (11 очок) – Соболь Марко (11).

2 місце: школа №30 (8,5 очок) – Малиновський Денис (8,5).

3 місце: школа №91 (7 очок) – Галісевич Володимир (7).

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №3 (11 очок) – Лазор Софія (7), Яцук Дмитро (4).

2 місце: школа №34 (8 очок) – Скочиляс Софія (4), Скочиляс Маркіян (4).

3 місце: школа №62 (8 очок) – Чух Роман (8).

ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №7 (13 очок) – Феджага Роман (7), Балух Аліна (6).

2 місце: школа №82 (7,5 очок) – Шеремета Олеся (5), Крисай Богдан (2,5).

СИХІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №32 (17 очок) – Калник Данило (6,5), Тренич Святослав (5,5), Гаврилюк Данило (5).

2 місце: ліцей «Сихівський» (15 очок) – Кауфман Леонід (6), Ваврик Андріан (5), Гладиш Данило (4).

3 місце: ліцей «Оріяна» (5 очок) – Шкільнюк Богдан (5).

ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №36 (7 очок) – Рибак Соломія (7).

2 місце: ліцей ім. І. Пулюя (3,5 очки) – Мельник Антоній (3,5).

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН

1 місце: школа №40 (11,5 очок) – Тіхонов Максим (6), Мартинюк Святослав (5,5).

 

ТУРНІР-С:

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №91 (17,5 очок) –  Горб’як Євген (6,5), Перч Лев (6), Тинський Олег (5).

2 місце: школа №22 (5,5 очок) – Ярощук Василь (3,5), Файбиш Максим (2).

3 місце: школа №44 (3,5 очки) – Кріль Микола (3,5).

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №62 (5 очок) – Грагер Максим (4), Шеремета Роман (1).

2 місце: школа №3 (4 очки) – Перемітін Марко (4).

3 місце: школа №34 (3,5 очки) – Зяя Марта (3,5).

ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №82 (11,5 очок)- Феденьків Сергій (5,5), Сивуляк Максим (3), Петраш Діана (3).

2 місце: школа №49 (7,5 очок) – Гончук Левко 7,5.

3 місце: ліцей «Львівський» (7 очок) – Степанов Данило (7).

СИХІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: НВК «Софія» (16,5 очок) – Голуб’ятнікова Лаура (6), Максимонько Нестор (5,5), Максимонько Остап (5).

2 місце: ліцей «Сихівський» (16 очок) – Самойлов Денис (6,5), Гринишин Нонна (5,5), Процак Софія (4).

3 місце: Школа, Дружня До Дитини (15,5 очок) – Одуха Станіслав (6), Паращук Северин (5), Гасюк Тарас (4,5).

ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: ліцей ім. І. Пулюя (5 очок) – Романчук Лук’ян (5).

2 місце: приватна школа ThinkGlobal (4,5 очки) – Гайдін Михайло (4,5).

3 місце: школа №55 (4,5 очки) – Коровій Анастасія (4,5).

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН

1 місце: школа №40 (11,5 очок) – Шморгун Юрій (6), Бірюкова Софія (5,5).

2 місце: школа №74 (4,5 очки) – Кащук Тарас (4,5).

 

ТУРНІР-D:

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №30 (20,5 очок) – Старовойтенко Северин (7,5), Шумакова Ілона (7), Світлик Тадей (6).

2 місце: школа №91 (18 очок) – Іванюк Мартин (6), Кошак Матвій (6), Фуглевич Кирил (6).

3 місце: школа №22 (18 очок) – Бондарчук Меліна (7), Ополінська Анастасія (6), Денисюк Даніель (5).

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №4 (16,5 очок) – Лю Адріан (6,5), Забора Марко (5,5), Друар Вітана (4,5).

2 місце: школа №9 (15,5 очок) – Захарчин Владислав (8), Баранецький Лев (4), Семенюк Дем’ян (3,5).

3 місце: школа №62 (15,5 очок) – Качур Остап (7), Касьянчук Артур (6,5), Новічевський Всеволод (2).

ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №49 (21,5 очок) – Нестер Матвій (8), Милявський Юрій (7), Халанчук Ростислав (6,5).

2 місце: школа №42 (21 очко) – Магас Олег (7), Гнатишин Марта (7), Маркевич Софія (7).

3 місце: приватна школа «Ерудит» (17,5 очок) – Лихва Максим (7), Новицький Олексій (5,5), Ілюхін Нікіта (5,5).

СИХІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: школа №1 (18,5 очок) – Шевців Максим (6,5), Канцір Андрій (6), Завадівський Артур (6).

2 місце: ліцей «Інтелект» (17 очок) – Чорнобай Лев (6), Вінчковський Михайло (6), Радь Марта (5).

3 місце: ліцей «Сихівський» (16,5 очок) – Резекулов Володимир (6), Мельничук Маркіян (5,5), Городечний Андрій (5).

ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1 місце: ліцей №2 (19,5 очок) – Федченко Олександр (7), Волинець Роман (6,5), Федак Захар (6).

2 місце: школа №36 (16 очок) – Рибак Лук’ян (6,5), Вавринюк Нікіта (5), Грещук Надія (4,5).

3 місце: ліцей ім І. Пулюя (16 очок) – Кузьмин Остап (6), Ярова Вероніка (5,5), Пришляк Аскольд (4,5).

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН

1 місце: школа №68 (22,5 очок) – Голіков Артем (9), Бойко Юрій (7), Гук Юрій (6,5).

2 місце: школа №18 (21 очко) – Дуфанець Ренат (7), Антонюк Михайло (6), Пічко Анастасія (6).

3 місце: школа №40 (11,5 очок) – Когут Станіслав (4,5 очки) – Благий Дмитро (4), Панова Сюзанна (2,5).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *