Реєстрація в садочки


Електронна черга в дитячі навчальні заклади м.Львів

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно зареєструватись на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону

 

Управління освіти ДГП ЛМР інформує, що у дитячих садочках м. Львова є вільні місця.
Інформація про вільні місця у дитячих садках м. Львова розміщена сайті: https://edu.smart.lviv.ua ( розділ інструкція).
Усі охочі мають можливість перереєструвати дітей у садки, де є вільні місця до 28.12.2018 року.
Зарахування відбудеться 29.12.2018 року відповідно до електронної черги.

 

Інформація про вільні місця в закладах дошкільної освіти м. Львова станом на 25.07.2018

 

Для батьків дітей дошкільного віку, які належать до пільгових категорій, а саме:

–  учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій;

– учасників Революції Гідності;

–  військовослужбовців Збройних сил України та Національної гвардії України;

– працівників та курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

–  діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО;

–  діти батьків – інвалідів I групи;

–  діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

–  діти військовослужбовців Служби безпеки України;

–  діти військовослужбовців військової прокуратури;

–  діти внутрішньо переміщених осіб;

–  діти, які перебувають під опікою;

та, які згідно з електронною реєстрацією не потрапляють у 2018 році у жоден заклад дошкільної освіти м. Львова також, діти яких вже зараховано або відвідують інші дитячі садки, проте батьки виявили бажання перереєструвати малюка у новостворену установу, заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 188, що знаходиться на вул. Сміливих, 26, рекомендуємо звернутись  у службу підтримки за адресою http://support@smart.lviv.ua  або в управління освіти (за адресою: пл. Ринок, 9, 4 пов., 2 каб.) із відповідною заявою щодо зарахування дитини  у даний ЗДО. Перереєстрацію також можна  зробити самостійно після 23 липня 2018 року, внісши необхідні зміни до електронної заявки дитини.

 

До уваги батьків!

Шановні батьки, які реєстрували дітей до дошкільних навчальних закладів на 2018 рік, управління освіти ДГП ЛМР звертає Вашу увагу на те, що редагувати електронні заявки дітей Ви маєте можливість до 10 травня 2018 року.

З 11 травня 2018 року система реєстрації дітей до садків м.Львова буде закрита у зв’язку із формуванням списків дітей для зарахування до дитячих садків на 2018-2019 навчальний рік.

Наголошуємо, якщо Ви в електронній заявці обрали три дошкільні заклади – це означає, що Ви погоджуєтеся з тим, що Ваша дитина відвідуватиме один із обраних дошкільних закладів.

Якщо Вам не підходять обрані раніше дошкільні заклади – Ви маєте можливість відкоригувати електронну заявку до 10 травня.

З 01 червня по 15 червня 2018 року керівники дошкільних закладів отримають списки для зарахування дітей до садочка, згідно яких упродовж 30 робочих днів прийматимуть документи на зарахування дітей. В це часовий період батьки отримуватимуть смс повідомлення на зазначений у заявці № телефону, щодо дошкільного закладу, у який буде зарахована дитина згідно електронної реєстрації.

Документи, які необхідно подавати в червні 2018 року на зарахування дитини до дошкільного закладу після отримання смс–повідомлення:

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.
  2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Документ, який підтверджує право на пільгове зарахування (для пільгових категорій).

Дітей, народжених у 2017 році можна зареєструвати до закладів дошкільної освіти м. Львова з 9.00 год. 2 січня 2018 року лише за адресою: edu.smart.lviv.ua

 Батьки, які не мають доступу до інтернет – мережі, можуть звернутися у найближчий центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), де отримають не тільки кваліфіковану допомогу, а й зможуть зареєструвати дитину до дитячого садка.

29 грудня 2017 року виконавчим комітетом Львівської міської ради прийнято нову редакцію Положення та Правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова.

Із даним Положенням можна ознайомитися за адресою: http://edu.smart.lviv.ua у розділі меню «інструкція».

Батьки і надалі мають право реєструвати дітей у три дошкільні заклади м. Львова та вносити зміни в електронну заявку включно до 10 травня того року, коли дитина ітиме в садок.

п.8. Положення передбачено, що реєстрація новонароджених дітей до 1 року починається о 9.00 год. у перший робочий день січня наступного року за роком народження дитини. Відліком для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти є 1 вересня, тому при реєстрації на бажаний батьками рік зарахування до закладу дошкільної освіти, дитині станом на 1 вересня повинно бути повних два роки (група раннього віку) та три роки (молодша група).

Дітей, народжених у 2017 році можна реєструвати до дошкільного закладу з 9.00 год. 02 січня 2018 р.

У п.13 Правил реєстрації зазначено процедуру заповнення електронної заявки на зарахування дитини до дошкільного закладу.