Перелік представників, які отримають премію в рамках Програми підтримки обдарованої молоді у 2021 році

На підставі рішення керівної ради одноразову премію у розмірі 10 000 грн (без врахування оподаткування) отримують:

  1. Окіс Юрій Тарасович (випускник Львівського фізико-математичного ліцею)
  2. Ждан Артур Володимирович (випускник Львівського фізико-математичного ліцею)
  3. Кузнєцов Макар Вячеславович (випускник Львівського фізико-математичного ліцею)
  4. Турчиняк Павло Миколайович (випускник Львівського фізико-математичного ліцею)
  5. Дем’янова Поліна Андріївна (учениця НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»)
  6. Воловик Володимир Владиславович (учень ліцею “Просвіта”)
  7. Лопатинський Олекса Сергійович (учень ліцею ім. В. Симоненка)
  8. Ніткевич Маркіян Андрійович (учень ліцею №10 імені Святої Марії Магдалени)
  9. Галатин Петро Ігорович (випускник Львівського фізико-математичного ліцею)
  10. Галамай Яна Станіславівна (випускниця НВК “Школа-гімназія” Шептицьких)
  11. Гавлович Марта Сергіївна (учениця НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»)
  12. Міхайлова Софія Андріївна (учениця Львівського фізико-математичного ліцею)
  13. Лопатка Олена Ігорівна (учениця Львівської правничої гімназії)
  14. Симотюк Іван Юрійович (учень Львівського фізико-математичного ліцею)
  15. Іванків Олег Олегович (учень Дублянського опорного ліцею імені Героя України Анатолія Жаловаги)
  16. Галабуда Наталія-Марта Андріївна (учениця Львівського фізико-математичного ліцею)
  17. Симко Вікторія Романівна (випускниця СЗШ №99)
  18. Швець Анастасія Павлівна (випускниця Львівського фізико-математичного ліцею)
  19. Фургала Максим Васильович (учень Львівського фізико-математичного ліцею)
  20. Толстих Юлія Олександрівна (учениця СЗШ № 60)
  21. Музичук Петро Андрійович (учень Львівського фізико-математичного ліцею)
  22. Лялюк Остап Тарасович (учень ліцею “Надія”)
  23. Матвійчук Вікторія Василівна (учениця Львівського фізико-математичного ліцею)
  24. Сагайдак Юрій Романович (учень Львівського фізико-математичного ліцею)
  25. Чорній Софія Володимирівна (випускниця СЗШ №72)
  26. Топал Артур Володимирович (учень Львівського фізико-математичного ліцею)
  27. Закревська Ірина Олександрівна (учениця Львівського фізико-математичного ліцею)
  28. Грень Анна Тарасівна (учениця Львівського фізико-математичного ліцею)
  29. Потапов Данило Віталійович (учень Львівського фізико-математичного ліцею)
  30. Мацьків Дарія Романівна (учениця Львівського фізико-математичного ліцею)