Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району м. Львова»

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району м. Львова» за адресою: м. Львів, вул. Наукова, 60.

Вимоги до посади:

  • повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (спеціальність “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”);
  • стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Права, обов’язки і відповідальність директора комунальної установи, умови його матеріального забезпечення, інші умови праці визначаються контрактом відповідно до норм чинного законодавства.

Перелік документів для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру Шевченківського району м. Львова»:

копія паспорта громадянина України;

письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копія трудової книжки;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс проводитиметься в конференц-залі управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 9, 4 поверх.

Конкурс передбачає складання письмового кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди з кандидатами на посаду.

Документи подавати впродовж 20 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення.

За довідками звертатись: м. Львів, пл. Ринок, 9, 4 поверх, каб. № 8  тел.  254-60-49.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *