Найпоширеніші питання та відповіді щодо реєстрації дітей до ЗДО м. Львова

Коли можна реєструвати дітей? Із 02 вересня 2019 року розпочнеться реєстрація дітей народжених з 01.09.2017 по 31.08.2018 року на 2020 рік в групу раннього віку або 2021рік –в молодшу групу.

Дітей, народжених з 01.09.2018 по 31.08.2019 року можна буде зареєструвати з 01 вересня 2020 року.

Дітей, народжених з 2014 по 31.08.2017 року можна реєструвати цілодобово.

На якому сайті реєструватися? Лише за цією адресою на офіційному веб-порталі мережі ЗДО ЛМР https://edu.city-adm.lviv.ua
Я не міг зареєструвати дитину – сайт не працює. Що робити? Сайт працює цілодобово. Звернутися по допомогу до адміністратора або в ЦНАП (центр надання адміністративних послуг).
Як заповнювати заявку? Прочитати інструкцію на сайті в розділі «інструкції»
Чи потрібно вносити скановані документи? Потрібно, обов’язково.
Я не можу внести скановані документи. Що робити? Звернутися в ЦНАП, або в службу підтримки на офіційному веб-порталі мережі ЗДО Львівської міської ради http://support@smart.lviv.ua.

Ще можна підійти за адресою: пл.Ринок, 9, 4 пов., 2 каб. щочетверга з 15.00 до 18.00 год. на прийом до адміністратора.

Хочу відредагувати заявку, як це зробити? Увійти в свій електронний кабінет – натиснути:

1.На олівець «оновити/редагувати»-

2. Ви можете змінити № дитячого садка, пріоритетність дитячих садків або рік зарахування.

3.«Зберегти».

Якщо в заявці не правильно вказане прізвище, ім’я, по батькові , чи дата народження. Що робити? Звернутися в службу підтримки на офіційному веб-порталі мережі ЗДО Львівської міської ради http://support@smart.lviv.ua.

Ще можна підійти за адресою:пл.Ринок, 9, 4 пов., 2 каб. щочетверга з 15.00 до 18.00 год. на прийом до адміністратора.

Які документи потрібно мати із собою коли звертаєшся до адміністратора? Оригінал свідоцтва про народження дитини, документи про наявність пільги (для пільгових категорій)
Чи можна отримати інформацію від адміністратора без документів? Ні, не можна.

Якщо немає свідоцтва про народження дитини можна пред’явити документ, який засвідчує особу.

Що робити, якщо я зареєструвався на іншому сайті? Чи можна перенести заявку? Ні, не можна переносити заявку. Місто Львів працює лише із вище зазначеним сайтом. Необхідно зареєструватися.
Мені прийшло смс-повідомлення про зарахування дитини до дитячого садка, я подав документи. Але я тепер  не хочу віддавати дитину в цей садок. Що робити? Написати заяву в ЦНАП на ім’я начальника управління освіти про видалення даної заявки і зареєструватися знову.
Мені прийшла смс- про зарахування дитини до дитячого садка, я не подав документи і я тепер не хочу віддавати дитину в цей садок. Що робити? Ваша заявка стає не активною до грудня. Із січня наступного року можете претендувати на зарахування (дата реєстрації цієї заявки зберігається). Матимете право змінити: пріоритет, № садка, чи рік зарахування
Дитина відвідує ЗДО в одному районі міста, а ми переїжджаємо в інший район міста, як перевести дитину в інший садок? Написати заяву в ЦНАП на ім’я начальника управління освіти про перевід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *