На засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили Порядок  визначення  переможців Програми «Успішний педагог» на 2018 рік

Сьогодні, 27 липня на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили Порядок  визначення  переможців Програми «Успішний педагог» на 2018 рік

Згідно з зазначеним Порядком, претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації програми висуває педагогічна рада закладу освіти, батьківська або учнівська громада, а також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру на статус претендента на отримання грошової винагороди.

Претенденти презентують свою роботу на загальних зборах (конференції) колективу. А також розміщують повний відеозвіт виступу на конференції на сайтах закладів освіти та на сервісі збереження та передачі файлів FEX. NET .

Загальні збори колективу закладу освіти відбуватимуться з 10 вересня до 25 вересня 2018 року, а подання документів для участі у програмі – до 5 жовтня.

Претендент подає в управління освіти департаменту гуманітарної політики на розгляд комісії під час проведення другого етапу такі документи:

 

  • Заяву (додаток до цього Порядку).
  • Мотиваційний лист претендента (одна сторінка друкованого тексту, шрифт – Аrial, розмір шрифту – 12).
  • Витяг з протоколу загальних зборів (конференції) колективу закладу освіти про вибір претендента/претендентів від закладу освіти для участі у другому етапі із зазначенням адреси посилання на повний відеозвіт.
  • Додатково можуть також подаватись у довільній формі інші матеріали, що висвітлюють і підтверджують результати діяльності кандидата (рекомендаційні листи, відгуки у пресі, спеціальні відзнаки, пов’язані з професійною діяльністю тощо).

 

Матеріали претендентів, поданих в управління освіти, розглядатиме комісія і визначатиме переможців до 21 листопада.

Нагадаємо, що з метою підтримки талановитих та обдарованих педагогів та покращення якості надання освітніх послуг  21 червня 2018 року, на сесії Львівської міської ради затвердили Програму «Успішний педагог».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *