Львівські школярі повернулись з Міжнародних олімпіад з фізики та хімії

Артем Янчак, випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті на 50-ій Міжнародній олімпіаді з хімії, що проходила 19-29 липня в Чехії та Словаччині, International Chemistry Olympiad – IChO здобув срібну медаль.

Усього в рамках олімпіади, в якій взяли участь понад 300 учасників, було вручено 95, 65 та 35 бронзових, срібних і золотих медалей відповідно.

International Chemistry Olympiad – щорічне змагання школярів, яке проходить з 1968 року. У рамках змагань учні виконують 5-годинне практичне завдання в лабораторії та проходять 4-годинний письмовий іспит.

Назарій Фортуна та Олег Кузик, випусники ЛФМЛ при ЛНУ імені І. Франка вибороли 2 бронзові медалі на Міжнародній олімпіаді з фізики ( Португалія, Лісабон).

Міжнародна фізична олімпіада (IPhO) – це щорічний конкурс фізики для учнів середньої школи, спрямований на просування фізики. Вона включає індивідуальні теоретичні та експериментальні змагання з фізики. IPhO 1 – е видання відбулося у Варшаві, Польща, в 1967 році, з 5 країн – учасниць. З тих пір IPhO виросло до світового покриття, у якому взяли участь понад 85 країн та 400 конкурентів. 

49- й IPhO відбулося в Лісабоні, Португалія, з 21 по 29 липня 2018 року. Організатором заходу є Португальське фізичне товариство від імені міністерства освіти Португалії. IPhO 2018 підтримується урядом Португалії та державними та приватними партнерами.

 Нагадаємо, що Назарій, Олег та Артем у 2017 році отримали премії Львівської міської ради в рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

А також, Назарій та Олег у 2017/2018 навчальному році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали 400 балів та будуть відзначені грошовою винагородою, передбаченою зазначеною Програмою.

Вітаємо призерів, їхніх вчителів і батьків!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *