LITS розпочали другий етап проекту «OurCraft» з метою впровадження 3D моделювання в навчальний процес середніх шкіл Львова.

У грудні 2017-го року Lviv IT School LITS спільно з управлінням освіти та НМЦО м. Львова  розпочали проект “Ourcraft – сучасні технології, що доступні в середній освіті” в рамках якого вчителі та учні дізнаються про те, як впровадити 3D візуалізацію в навчальний процес. Основна ідея проекту – змінити одноманітний формат подачі інформації на уроках та зацікавити дітей у вивченні предметів шкільної програми, впровадивши у навчання 3D-моделювання та друк.

Перший етап проекту “OurCraft” тривав 3 місяці і охопив більше 180 школярів від 5-их до 11-их класів та 27 вчителів. За результатами першого етапу в 5-ти школах Львова учнями були змодельовані та роздруковані 5 загальношкільних проектів:

  • Проект «Робік77. Версія1.0» – розроблений СЗШ №77 представляє собою робота з світлодіодними очима та рухомими руками, а також динаміком.
  • Проект “Датчики світлозбереження” –  розроблений СЗШ № 98 прототип конструкції метою якої є автоматизація освітлення в приміщенні школи, датчик реагує на присутність людини в приміщенні.
  • Проект «Рекреаційна зона» – СЗШ № 18 розробила систему автоматизованого поливу рослин на території рекреаційної зони школи.
  • Проект «Робот-Самурай» – проект СЗШ «Будокан». Робот із дистанційним керуванням може виконувати базові рухи із бокеном запозичені із східних бойових мистецтв, а також вбраний в традиційний японський одяг.
  • Проект “Школа майбутнього” – повноцінний макет СЗШ № 83 із діючими сонячними батареями, які забезпечують енергією систему освітлення прототипу.

Другий етап проекту “OurCraft” передбачає охоплення одразу 69 шкіл Львова. Для цього  Lviv IT School LITS підготували навчальну відео-інструкцію з налаштування та експлуатації 3D принтера, презентація якої відбулась 30 жовтня в Медіатеці НМЦО м. Львова о 10:30. По завершенні презентації, кожен учасник мав змогу поспілкуватись з фахівцями та особисто налаштувати навчальний 3D принтер.

На наступних етапах проекту “OurCraft” планується розробка навчально-методологічного посібника на базі проектів вже реалізованих в школах, аби в майбутньому максимально полегшити та автоматизувати впровадження 3D моделювання та друку в навчальний процес.

Залишити відповідь