29 травня 2018 року у м. Львові розпочинають  свою роботу табори з денним перебуванням дітей  на базі закладів освіти

У школярів завершується навчальний рік. Завтра для них пролунає останній дзвоник і дасть сигнал канікулам – літньому безтурботному відпочинку без уроків, контрольних, екзаменів.   З метою організації відпочинку дітей у період літніх канікул при закладах освіти міста заплановано відкриття 45 таборів з денним перебуванням.

29 травня 2018 року відбудуться урочисті заходи відкриття таборів, які працюватимуть впродовж  14 робочих днів, з дворазовим харчування дітей (орієнтовна вартість 25 грн.).  У табори приймаються діти віком від 7 до 17 років.

Мережа таборів з денним перебуванням, які діятимуть на базі закладів освіти м. Львова, включає різні види: міжшкільні табори, які можуть відвідувати діти із інших навчальних закладів, звичайні табори з денним перебуванням дітей лише для учнів цього навчального закладу та табори на базі двох позашкільних навчальних закладів міста, які можуть відвідувати діти з усіх закладів міста. Перелік таборів з адресами  додається .

У всіх таборах з денним перебуванням велика увага приділятиметься організації дозвілля дітей, а саме: проведенню  спортивних змагань та турнірам, екскурсіям та мандрівкам, культпоходам в театри, музеї, відвіданню бібліотек міста.

А також, четвертий рік поспіль у нашому місті діятиме проект «LvivKids» – це мовні табори з денним перебуванням на базі 21 навчального закладу: ЗЗСО №4, ЗЗСО №52, ЗЗСО №3, НВК “Школа-гімназія “Гроно”, ЗЗСО №18 (з харчуванням на базі СЗШ I – ступеня “Світанок”), ЗЗСО №75, ЗЗСО №65, СЗШ I – ступеня “Світанок”, ЛУГГ, ЗЗСО №42, ЛСШ “Лідер”, ЗЗСО №93, школа “Надія”, ЗЗСО №2, ЗЗСО №99, ЗЗСО №98, ЗЗСО №44,  ЗЗСО №92, ЗЗСО№38, ССЗШ I – ступеня №53 та школа “Еколенд” (приватний заклад). В цих таборах  буде поєднано вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французька), спорт, образотворче мистецтво, розвиток креативного та критичного мислення у групах по       10-15 учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *